O nás

Z osobních zkušeností víme, jak je těžké starat se o rodinu, chodit do práce a udržovat doma pořádek, a proto jsme tu my, abychom Vám usnadnili život.

Neztrácejte čas úklidem a raději jej věnujte svým nejbližším. Jsme malá úklidová firma a specializujeme se na úklid bytů, rodinných domů i společných prostor v bytových domech. Samozřejmostí je praní koberců, čištění čalounění a mytí oken. Preferujeme individuální přístup, abychom mohli vyhovět všem přáním našich klientů.

Garantujeme Vám, že každý pokoj důkladně vyčistíme a to i v těžce dostupných místech tak, že neodejdeme, dokud Vy nebudete spokojeni.
U nás máte možnost zvolení již předem daných služeb za fixní cenu nebo si dle Vašeho přání můžete vytvořit Váš vlastní plán ušitý na míru.

A protože nám záleží na životním prostředí, používáme úklidové prostředky značky Kärcher a Amway, jež jsou šetrné k životnímu prostředí. A díky vybavení značky Kärcher, Vileda a Leifheit zabezpečíme pro Vás, Vaší rodinu a Vaše mazlíčky čisté, svěží a neškodné prostředí.

Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme. Stačí nás telefonicky, e-mailem nebo prostředním našeho formuláře kontaktovat a my Vám všechny otázky zodpovíme:)!